لایه برداری ( میکرودرم ابرژن )

 

لایه برداری ( میکرودرم ابرژن ) 

میکرودرم ابرژن دستگاهی است که به وسیله آن لایه برداری پوست با استفاده از پودر اکسید آلومینیوم به منظور جوانسازی و رفع چین و چروک های سطحی و همچنین از بین بردن یا کم رنگ کردن لک های پوستی و اسکار ها انجام می پذیرد.میکرودرم ابرژن دستگاهی است که به وسیله آن لایه برداری پوست با استفاده از پودر اکسید آلومینیوم به منظور جوانسازی و رفع چین و چروک های سطحی و همچنین از بین بردن یا کم رنگ کردن لک های پوستی و اسکار ها انجام می پذیرد.

  این روش درمانی جهت بستن منافذ باز پوست و از بین بردن جوش های سرسیاه نیز بسیار مفید میباشد. از این روش همچنین در درمان جوش های زیرپوستی نیز استفاده می شود.

با هر بار استفاده از میکرودرم ابرژن به واسطه التهابی که توسط پزشک بر روی پوست ایجاد میگردد علاوه بر تحریک فیبروبلاست های پوست، افزایش جریان خون در پوست را نیز در پی خواهد داشت و این عوامل بسبب شادابی و جوانی پوست می گردد.

وسعت و شدت لایه برداری و تعداد جلسات درمانی و فواصل جلسات بر اساس نوع پوست بیمار و بر اساس تخصص و تجربه پزشک تعیین می گردد.

 

اخبار کلینیک

sale01مراجعین محترم کلینیک پوست و تناسب اندام آریانا ،

از این پس می توانید از تخفیف های این کلینیک به صورت زیر بهره مند گردید.

5 Sale 5% تخفیف در هزینه های درمان در صورت رزرو وقت از طریق وب سایت ( فرم رزرو وقت اینترنتی )

5 Sale5% تخفیف در کلیه خدمات ارائه شده برای اعضا وب سایت     ( فرم عضویت )

15 Saleاعضا محترم وب سایت در سالگرد تولد و ازدواج خود می توانند با مراجعه به کلینیک از 15 درصد تخفیف در هزینه های درمان استفاده نمایند.

 

کلینیک پوست، زیبایی و تناسب اندام آریانا - دکتر سهیل آخوندزاده

برای آگاهی از شرایط تخفیف

و عضویت در وب سایت

کلیک کنید

اخرين مقالات