رفع اسکار آکنه با لیزر

 

skar

اسکار آکنه و جای جوش یکی از مهمترین مشکلات زیبایی به حساب می آید که تا کنون روش های مختلفی جهت از بین بردن آنها پیشنهاد شده است که متاسفانه هیچ یک از این روش ها تا کنون درمان قطعی درپی نداشته است.

درحال حاظر لیزر فرکشنال موثرترین شیوه جهت کاهش و رفع این اسکارها می باشد.در این روش با تابش نور لیزر (پرتوان) بر روی پوست لایه های سطحی و حتی میانی پوست برداشته شده و به دنبال آن پوست ملتهب و قرمز میگردد. به واسطه ایجاد این التهاب و باتحریک سلول های فیبروبلاست روند تخریب اسکارها و تشکیل پوست جدید آغاز می گردد.

روند بهبود اسکار و جای جوش به واسطه تحریک فیبروبلاست ها تا مدت ها پس از انجام این لیزر ادامه پیدا خواهد کرد. بنابراین نتایج درخشان این روش نه تنها پس از چند روز نمایان می شود بلکه روند بهبود پوست بین 2 تا 4 ماه پس از انجام آن نیز ادامه خواهد داشت.

طول مدت درمان با استفاده از تکنیک لیزر فراکشنال در مقایسه با روش های قدیمی لیزر پوست بسیار کاهش یافته است. التهاب و قرمزی معمولا 3 تا 5 روز بیشتر نکشیده و شرایط نگهداری و مراقبت بعد از انجام این لیزرها بسیار ساده تر خواهد بود.

اخبار کلینیک

sale01مراجعین محترم کلینیک پوست و تناسب اندام آریانا ،

از این پس می توانید از تخفیف های این کلینیک به صورت زیر بهره مند گردید.

5 Sale 5% تخفیف در هزینه های درمان در صورت رزرو وقت از طریق وب سایت ( فرم رزرو وقت اینترنتی )

5 Sale5% تخفیف در کلیه خدمات ارائه شده برای اعضا وب سایت     ( فرم عضویت )

15 Saleاعضا محترم وب سایت در سالگرد تولد و ازدواج خود می توانند با مراجعه به کلینیک از 15 درصد تخفیف در هزینه های درمان استفاده نمایند.

 

کلینیک پوست، زیبایی و تناسب اندام آریانا - دکتر سهیل آخوندزاده

برای آگاهی از شرایط تخفیف

و عضویت در وب سایت

کلیک کنید

اخرين مقالات