جوانسازی با لیزر CO2 فرکشنال

جوانسازی با لیزر CO2 فرکشنال

 

موثرترین شیوه ای که در حال حاضر جهت از بین بردن چین و چروک های صورت خصوصا در اطراف دهان و دور چشم مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از لیزر CO2 فراکشنال می باشد.

در این روش با تابش نور لیزر (پرتوان) بر روی پوست لایه های سطحی و حتی میانی پوست برداشته شده و به دنبال آن پوست ملتهب و قرمز میگردد. به واسطه ایجاد این التهاب و باتحریک سلول های فیبروبلاست روند جوانسازی آغاز می گردد. ساخت سلول های جدید و تولید رشته های کلاژن مرغوب سبب می شود که چین و چروک های سطحی کاملا از بین رفته و پوست بسیار جوان و شادابی ایجاد گردد.

روند جوانسازی و رفع چین و چروک ها و سفت شدن پوست به واسطه تحریک فیبروبلاست ها تا مدت ها پس از انجام این لیزر ادامه پیدا خواهد کرد. بنابراین نتایج درخشان این روش نه تنها پس از چند روز نمایان می شود بلکه روند بهبود پوست بین 2 تا 4 ماه پس از انجام آن نیز ادامه خواهد داشت.

همچنین این روش در درمان اسکارهای ناشی از آکنه نیز بسیار موفق عمل می نماید.

طول مدت درمان با استفاده از تکنیک لیزر فراکشنال در مقایسه با روش های قدیمی لیزر پوست بسیار کاهش یافته است. التهاب و قرمزی معمولا 3 تا 5 روز بیشتر نکشیده و شرایط نگهداری و مراقبت بعد از انجام این لیزرها بسیار ساده تر خواهد بود.

 

اخبار کلینیک

sale01مراجعین محترم کلینیک پوست و تناسب اندام آریانا ،

از این پس می توانید از تخفیف های این کلینیک به صورت زیر بهره مند گردید.

5 Sale 5% تخفیف در هزینه های درمان در صورت رزرو وقت از طریق وب سایت ( فرم رزرو وقت اینترنتی )

5 Sale5% تخفیف در کلیه خدمات ارائه شده برای اعضا وب سایت     ( فرم عضویت )

15 Saleاعضا محترم وب سایت در سالگرد تولد و ازدواج خود می توانند با مراجعه به کلینیک از 15 درصد تخفیف در هزینه های درمان استفاده نمایند.

 

کلینیک پوست، زیبایی و تناسب اندام آریانا - دکتر سهیل آخوندزاده

برای آگاهی از شرایط تخفیف

و عضویت در وب سایت

کلیک کنید

اخرين مقالات